فراموش کردن رمز عبور !

  شیوه تبلیغ با سامانه پیام کوتاه

تاريخ ثبت : 16 شهریور 1393 ساعت 22 و 44 دقیقه

متن پیامک تبلیغاتی :

* هرگز از متون و تعداد کارکترهای چند صفحه ای برای ارسال اس ام اس از سامانه پیام کوتاه استفاده ننمائید و تا سر حد امکان اس ام اس خود را ویرایش کرده و تا آنجا که به اصل پیامک تبلیغاتی شما آسیب نرسد خلاصه نویسی کنید.

* در متن پیامک خود از شعارهای (بزرگترین- بهترین- کاملترین و..)استفاده ننمائید و سعی نکنید در میان رقبای کاری،خود را با ارسال اس ام اس تبلیغاتی بزرگتر از دیگران جلوه دهید.

* با سامانه پیام کوتاه خود اس ام اس به زبان فارسی ارسال نمایید و تا سرحد امکان از ارسال اس ام اس تبلیغاتی به زبان لاتین پرهیز کنید

* درابتدای پیامک تبلیغاتی خود ،مخاطب را با عناوین (مشتری گرامی،دوست گرامی،و یا نام شخص و...)مورد خطاب قراردهید.

* در ارسال اس ام اس انبوه میزان تخفیفات در نظر گرفته شده برای مشتریان را منظور کنید

* اگر چه از زبان فارسی جهت ارسال پیامک استفاده میکنید سعی کنید پیامک تبلیغاتی شما کتابی و رسمی نباشد وبه زبان عامیانه اس ام اس ارسال کنید.

* خودتان را بجای دریافت کننده پیامکتان قرار دهید و با آنالیز احساستان نسبت به دریافت اس ام اس مربوطه در ویرایش متن اس ام اس خود دقت بیشتری نمائید

* هرگز از یک متن اس ام اس  تبلیغاتی انبوه به دفعات و مکرر استفاده نکنید و در هر دوره ارسال اس ام اس انبوه متن جدیدی را فراهم کنید.

زمان ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه:

رعایت زمان ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران امری بدیهی و نیازی به توضیح ندارد چرا که خود شما اگر در ساعات پایانی شب 9-12 و یا ساعات آغازین صبح 5-8 صبح پیامک تبلیغاتی دریافت کنید چه احساسی خواهید داشت ؟؟

بهترین زمان برای ارسال اس ام اس توسط سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران بین ساعات 11-16 است

مخاطب پیامک تبلیغاتی:

یکی از ویژگی های قدرتمند سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران اینست که شما میتوانید مخاطب پیامک تبلیغاتی خود را در فهرست اطلاعات سامانه پیام کوتاه  اس ام اس ران انتخاب نمائید.این امر کمک بسیار بزرگی در بهینه سازی هزینه های ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه شما خواهد داشت.

همچنین با وجود امکانات گسترده سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران میتوانید اطلاعات مشتریان و مخاطبین خود را در فهرست دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه ذخیره نمائید.

تا سرحد امکان سعی کنید اس ام اس تبلیغاتی شما برای گروه مخاطب خاص خود ارسال شود و از ارسال پیامک بغیر پرهیزنمائید.

تکراردرارسال پیامک تبلیغاتی انبوه:

این تصور که با یک بار ارسال اس ام اس تبلیغاتی منتظر نتیجه حیرت آوری باشید را بطور کل از سر بیرون کنید همگی ما میدانیم که یکبار تبلیغ به هر روشی که باشد هیچ نتیجه ثمربخشی نخواهد داشت به تبلیغات تلویزیونی نگاه کنید تیزرهای تبلیغاتی شرکت ها و تولید کنندگان در هر روز به تناوب بارها و بارها تکرار میشود و این پرسه گاه چند ماه بطول میانجامد.

در مورد سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران هم روند به همین منوال است میبایست آنقدربه ارسال اس ام اس تبلیغاتی مبادرت ورزید تا پیامک تبلیغاتی شما ملکه ذهن مخاطب گردد.تنها نکته ای که در این میان بسیار حائز اهمیت است این مطلب است که همواره باید متن پیامک شما با اس ام اس قبلی متفاوت باشد و هیچگاه یک متن را چند بار ارسال اس ام اس انبوه نکنید.

تناوب خطوط درارسال پیامک تبلیغاتی:

اگر سامانه پیام کوتاه شما همانند سامانه پیام کوتاه اس ام اس ران به تعداد زیادی خطوط ارسال پیامک مجهز است سعی کنید در هر دوره ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه متن پیامک خود را با یک شماره متفاوت از ارسال اس ام اس قبلی،پیامک نمایید و ذهن مخاطب خود را نسبت به یک شماره خاص حساس نکنید اینکار میتواند در ریزش پیامک تبلیغاتی شما از جهت تعداد بازدید مخاطب تاثیر بسزایی داشته باشد.